KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16274037
nr 1627 4037
Akvareller
2 st, omkring 1900, avbildningar från Pompei, Rago Giovanni, yttermått inklusive ram: 13,5x30,5. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:53:18
9/6 17:55:19
500 kr
10/6 18:16:19